Co přitahuje opačné pohlaví ? To jste určitě nevěděli.

- Advertisement -
- Advertisement -

Je těžké zodpovědět otázku „Co přitahuje druhé pohlaví?“. Každá osoba má své vlastní preference a pojem přitažlivost je tedy velmi subjektivní. To, co může být přitažlivé pro jednu osobu, nemusí být nutně přitažlivé pro jinou osobu. A naopak. To mi dáte jistě za pravdu. Na seznam jde však zařadit několik činností, které ať rádi či nutně děláme, abychom vypadali prostě lépe a byli pro druhé přitažliví.

Samozřejmě se přitahují lidé, kteří vypadají zdravě a upraveně. Pokud o sebe dbáme, pečujeme o své zdraví, pokožku, vypadáme pak mladší a jsme pro ostatní přitažlivější. Ženy se odjakživa rády upravují, malují, chodí ke kadeřníkovi na různé barvy a melíry, navštěvují kosmetiku, lakují nebo nechávají dělat různé gelové nehty. To vše dělá jistě ženu přitažlivější a krásnější. Stejně tak, pokud o sebe pečuje muž, bude pro ženu žádoucí a více přitažlivější. I muži totiž rádi navštěvují třeba kadeřníka. Dnes je moderní kadeřnictví jen pro muže, tzv. „barbershop“, kde si muži nechávají upravovat nejen svoje vlasy, ale i vousy. Někteří ho pak navštěvují pravidelně, aby neztratili svoji přitažlivost.

Jistě dost lidí cítí přitažlivost k tomu, kdo je inteligentní a vzdělaný, přátelský, laskavý, vtipný, empatický a umí se dobře bavit. Také se přitahují lidé se společnými zájmy a uznávající stejné hodnoty. Pokud dva najdou společnou zábavu a koníček, najdou k sobě i větší přitažlivost.

Aby pro sebe byli dva přitažliví, je ale nutná vzájemná důvěra a spolehlivost. Některým se prostě nejvíce líbí ten, který je na první pohled důvěryhodný a spolehlivý. Mnoho z nás má také přitažlivost k těm, kteří projevují o ně zájem a pozornost. To, že je někdo pozorný a jeví o druhého zájem, je příjemná a přitažlivá vlastnost jistě pro každého. Nejen pro ty, kteří rádi vyžadují pozornost.

Je také důležité si uvědomit, že přitažlivost není všechno a že dobré a pevné vztahy jsou o mnohem více. Kromě přitažlivosti jsou ve vztahu důležité i věci jako komunikace, důvěra, společné hodnoty a cíle, schopnost spolupracovat a řešit problémy či podpora navzájem.

Protože každá osoba je jedinečná a má své vlastní preference a potřeby, je důležité najít někoho, s kým se cítíte dobře a s nímž máte něco společného. Na každém vztahu se musí pracovat, problémy se řeší ihned, pokud nastanou.

Přitažlivost může přicházet a odcházet s věkem, proto vztahy vyžadují úsilí a péči, aby mohly přetrvat. Je ale důležité věnovat čas a energii právě své osobě, abyste mohli budovat a udržovat silný a zdravý vztah, protože jste pro někoho stále žádoucí.

zdroje: Fotka od <a href=“https://pixabay.com/cs/users/noname_13-2364555/?utm_source=link-attribution&utm_medium=referral&utm_campaign=image&utm_content=2933991″>NoName_13</a> z <a href=“https://pixabay.com/cs//?utm_source=link-attribution&utm_medium=referral&utm_campaign=image&utm_content=2933991″>Pixabay</a>

- Advertisement -
- Advertisement -

Doporučené

Mohlo by Vás zajímat