Co si dávat na Valentýna?

- Advertisement -
- Advertisement -

Že se blíží Valentýn, asi poznáme všichni. Jedná se o svátek zamilovaných, s původem někde již ve starověkém Římě. Připadá na 14. únor a slaví se v různých koutech světa. V obchodních domech se to zabarví do červena. Červené balónky, srdíčka všude, kam se podíváme. Obchodníci prostě chtějí využít možnosti, jak prodat co nejvíce zboží, které se k Valentýnu hodí a které prostě lidé koupí, aby obdarovali někoho, koho mají rádi nebo na kom jim záleží.

O jaké dárky se tedy jedná?

Mezi klasiku patří různé čokolády, bonboniéry či jiné sladkosti. Obaly bonboniér se přizpůsobí, mají tvar srdce a oko pak neodolá. Samozřejmě budou mít „žně“ i prodejci květin. Květiny stále patří mezi stálice mezi dárky pro ženy či matky. „Obchoďáky“ se jimi zaplní, budou v nich různé doplňky, kde určitě nebude chybět tvar srdíčka. Nejsou ani tak drahé, takže zlákají jistě mnohé z nás.

Muži jistě neopomenou koupit nějaké spodní prádlo. Tedy pokud mají chuť a zájem, ho někde v obchodě vybírat. Též už budou obchody se spodním prádlem připravené a budou nabízet různé balíčky, rovnou zkombinované, aby chlapi neměli takou práci. Samozřejmě i ženy nakupují různé trenýrky či boxerky pro své muže. Tam je též široký výběr.
Další možností jak obdarovat ženu, ale i muže, je nákup krásného parfému, hrníčku na kávu. To ocení snad každý.

Toto by výčet takových klasických, léty prověřených dárků. Co ale takové netradiční možnosti, jak někoho obdarovat na Valentýna. Jednou z nich je, nechat vyrobit tričko či hrneček, ale s vaší fotografií. Též můžete vybrat nějaký zážitkový balíček či pobyt. Protože všichni máme rádi jídlo, určitě nikdo nepohrdne gurmánským zážitkem. Též taková masáž může přijít vhod. Můžete též koupit třeba erotickou hru, stírací los či degustaci piva. To jistě muž ocení. Pro oba pak může být zajímavý dárek spacák pro dva.

Pokud vás tento svátek neoslovil, nezoufejte, brzy bude třeba příležitost pro vás. Dnes se slaví skoro cokoli.

zdroje: Fotka od <a href=“https://pixabay.com/cs/users/noname_13-2364555/?utm_source=link-attribution&utm_medium=referral&utm_campaign=image&utm_content=2840743″>NoName_13</a> z <a href=“https://pixabay.com/cs//?utm_source=link-attribution&utm_medium=referral&utm_campaign=image&utm_content=2840743″>Pixabay</a>

- Advertisement -
- Advertisement -

Doporučené

Mohlo by Vás zajímat