Jak poznáte, že je do vás někdo zamilovaný?

- Advertisement -
- Advertisement -

Je nebo není do mě zamilovaný/á?

Tato otázka může čas od času potrápit každého z nás. Chodíme do školy či zaměstnání nebo jen mezi přátele a máme pocit, že se někomu líbíme nebo že je do nás dokonce zamilovaný. Ale přesto si nejsme jisti. Jak to tedy odhalit? Prvním signálem, že se o vás někdo více zajímá, je jistě upřený pohled. Prostě ten, o kom si to myslíte nebo jen nevíte, na vás pořád kouká. Nemůže odtrhnout svůj pohled při setkání s vámi. Asi to jen tak nedělá, že?

Dalším signálem bývá zvláštní chování. Když se s někým setkáte a připadá vám tzv. „nesvůj“, takový celý roztržitý, může to být též považováno za jeden ze znaků zamilovanosti. Též zbystřete, pokud se s někým potkáváte velmi často, až neobvykle. Prostě moc velká náhoda, že na sebe narážíte třeba na chodbě školy či práce. Už takovým jasnějším náznakem toho, že se někomu líbíte je to, že se snaží letmo, alespoň dotknout např. vaší ruky. Jedná se o takové nenápadné dotyky, ale též mohou mnoho značit. Toto jsou takové známější signály. Málokdo už ale zná tenhle signál! Pokud se s tebou kluk nebo holka baví a každou chvíli nadzvedává obočí, znamená to, že je do tebe tajně zamilovaný/á! Chybí mu/ji ale odvaha. Tak se dobře rozhlédněte, třeba si takového chování kolem vás všimnete!!

Fotka od <a href=“https://pixabay.com/cs/users/bingodesigns-213864/?utm_source=link-attribution&amp;utm_medium=referral&amp;utm_campaign=image&amp;utm_content=560783″>Bingo Naranjo</a> z <a href=“https://pixabay.com/cs//?utm_source=link-attribution&amp;utm_medium=referral&amp;utm_campaign=image&amp;utm_content=560783″>Pixabay</a>

- Advertisement -
- Advertisement -

Doporučené

Mohlo by Vás zajímat