I v reality show Survivor platí, že stará láska nerezaví.

- Advertisement -
- Advertisement -

Tropický ráj, který obývají známé i neznámé osobnosti, je jistě stvořen pro lásku. Že „Stará láska nerezaví“ je známé přísloví, ví asi každý. Odborníci uvádějí důvody, které toto potvrzují. Neodmyslitelným důvodem, proč nás stále zajímá náš původní partner je, že stále na něm vidíme to, čím nás kdysi zaujal.

Takový Pítr, známý z Love Islandu, je toho důkazem. Ač přesídlil na tropický ostrov do Dominikánské republiky, stále nezapomněl na Andreu, která tam soutěží také.  A média píší o jejich románku na krásném ostrově. Uvádějí, že Pítr Havránek (21) má až moc blízko k modelce Andree Bezděkové (29), se kterou je na ostrově v Dominikánské republice. Tyto soutěžící Survivoru spojuje právě romantická minulost. Jenže na něho čeká Gabriela, se kterou se vrátil z Love Islandu. Jak toto dopadne?

Fotka od <a href=“https://pixabay.com/cs/users/mustangjoe-2162920/?utm_source=link-attribution&amp;utm_medium=referral&amp;utm_campaign=image&amp;utm_content=1236581″>MustangJoe</a> z <a href=“https://pixabay.com/cs//?utm_source=link-attribution&amp;utm_medium=referral&amp;utm_campaign=image&amp;utm_content=1236581″>Pixabay</a>

- Advertisement -
- Advertisement -

Doporučené

Mohlo by Vás zajímat