Proč mužům nestačí jedna žena? Své o tom ví Karlos „Terminátor“

- Advertisement -
- Advertisement -

Proč mužům nestačí jedna žena? Zajímavá otázka. Dřív nebyl internet, sociální média a paralelní vztahy se tak držely spíše v utajení. Pokud vás tedy nezahlédla pozorná sousedka nebo známý, který též nedrží jazyk za zuby. Dnes se tím někteří muži chtějí chlubit, jiní zas mlží dál. Proč tomu tak ale je? Na co hledají muži další ženy, když mají doma tu svou a vše se jeví zalité slunce? Tento trend má svůj původ už v dávné historii. Slavní vladaři též měli zálibu ve více ženách. Takový Karel Veliký jich měl dle dostupných zdrojů devět. Polygamii též vyznával i Svatý Augustin či reformátor Martin Luther, protože nedošlo na rozpor s biblickou tradicí. Nebo takový Ludvík XIV.

Vraťme se ale do současnosti. Nejvíce média rozebírají milostné eskapády slavného „Terminátora“ tedy Karlose V. Ten navenek působí jako klasický otec od rodiny. Vyznává na svém Instagramu lásku jak své manželce, tak svým několika dětem. Jelikož je však známou osobou, neuteče z hledáčku fotografů a senzacechtivých novinářů. A právě ti vynesou na světlo světa jeho milostné úlety. I on zkrátka podléhá zálibě mít více žen najednou. Prostě takoví muži mezi námi stále jsou.

Fotka od <a href=“https://pixabay.com/cs/users/stocksnap-894430/?utm_source=link-attribution&amp;utm_medium=referral&amp;utm_campaign=image&amp;utm_content=2567915″>StockSnap</a> z <a href=“https://pixabay.com/cs//?utm_source=link-attribution&amp;utm_medium=referral&amp;utm_campaign=image&amp;utm_content=2567915″>Pixabay</a>

- Advertisement -
- Advertisement -

Doporučené

Mohlo by Vás zajímat