Strach z ryb nebo motýlů aneb nejbláznivější fobie celebrit

- Advertisement -
- Advertisement -

 

Věříte, že někdo může mít strach z ryb, motýlů či z klaunů? Zní to trošku divně že? Tedy pro většinu z nás určitě, ale už ne pro některé celebrity, pro které jsou tyto věci právě noční hrůzou. Mezi takové běžné fobie patří strach ve tmě, strach z létání, pavouků či z bouřky. To jsou takové běžné obavy a do jisté míry i pochopitelné. Ale co tedy ten strach z klaunů, motýlů nebo ryb? Ano, tyto fobie mají některé známé celebrity!

Rihanna se bojí ryb

Přestože zpěvačka Rihanna vyrostla na Barbadosu v Karibiku, kde jsou stovky ryb, ryb se velmi bojí. Rihanna by se nikdy nemohla potápět, neuvidí tak krásy podmořského světa.

Nicole Kidman a Kylie Jenner považují motýly za strašidelné

I když jsou motýli barevní a neškodní, herečka Nicole Kidman je považuje za děsivé. Podle jejích slov je dokonce nenávidí. Stejně tak Kylie Jenner je tohoto názoru. V rozhovoru pro svou show „Life of Kylie“ řekla: „Opravdu se bojím motýlů všeho druhu“.

Scarlett Johansson se bojí ptáků

Krásná herečka Scarlett Johansson se bojí okamžitě, jak pták vzlétne.

Zdroj: Fotka od <a href=“https://pixabay.com/cs/users/mohamed_hassan-5229782/?utm_source=link-attribution&amp;utm_medium=referral&amp;utm_campaign=image&amp;utm_content=6562668″>mohamed_hassan</a> z <a href=“https://pixabay.com/cs//?utm_source=link-attribution&amp;utm_medium=referral&amp;utm_campaign=image&amp;utm_content=6562668″>Pixabay</a>

 

- Advertisement -
- Advertisement -

Doporučené

Mohlo by Vás zajímat