Jak dnes vypadá filmová Nastěnka? Poznali byste ji?

- Advertisement -
- Advertisement -

 

Pohádka Mrazík u nás patří stále mezi vánoční klasiku i přes to, co se nyní děje ve světě. Většina z nás ji viděla mnohokrát, třeba i každé Vánoce. Ivan, který se vidí jen v sobě, zlá macecha s dcerou Marfušou a krásná hodná Nastěnka, která to nemá jednoduché, jsou postavy této pohádky. Ztvárnili je herci již před mnoha lety. Zamysleli jste se ale někdy nad tím, jak asi herci, kteří si v této pohádce zahráli před více jak 50 lety, asi dnes vypadají? Vsadím se, že skoro většinu z nich už byste vůbec nepoznali! Zůstaneme ale u Nastěnky.

Natalja Sedych, tedy půvabná Nastěnka, obsadila hlavní roli v této pohádce ve svých pouhých 16 letech. Nyní ji bude v červenci 75 let. Jedná se o ruskou herečku a tanečnici. Po natočení Mrazíka získala ještě další role, ale později je začala odmítat. Upnula se na divadelní kariéru. Prošla i různými životními nástrahami.

Jak tato herečka tedy vypadá nyní?

V mládí byla velice krásná, stárne sice s grácií, ale poznali byste ji však těžko. Nemá už tak hebkou pleť a používá silné líčení. Nosí podivné účesy. Co naplat, krásku z Mrazíku by si Ivan nyní už za ženu asi nevybral.

- Advertisement -
- Advertisement -

Doporučené

Mohlo by Vás zajímat