Co všechno o vás prozradí prsty na vaší noze?

- Advertisement -
- Advertisement -

Věděli jste, že tvar vašich prstů na noze a jejich délka značí vaši osobnost? Že ne? Tak si sundejte ponožku a najděte na obrázku právě tu svou nohu. Pak si přečtěte, jestli jsou odborná tvrzení opravdu pravdivá.

1.      Egyptská noha: Prsty na nohou jdou pěkně od největšího k nejmenšímu. Lidé, kteří mají tento typ nohy, jsou spíše uzavření. Do svého života si jen tak nikoho nepustí. Nejsou sdílní, jsou spíše náladoví, někdy je ovládají negativní emoce.

2.      Románská/Římská noha: Je nejrozšířenější typ nohy. Palec, společně s ukazováčkem a prostředníčkem jsou stejně dlouhé. Lidé s tímto typem nohy jsou společenští, touží po zážitcích, rádi se učí nové věci, objevují nepoznané.

3.      Řecká noha: Ta se vyznačuje tím, že ukazováček na noze je viditelně delší než ostatní prsty a hlavně než palec. Člověk s tímto typem nohy je aktivní, společenský, také sportovně založený, rád vede ostatní. Srší optimismem.

4.      Posledním typem je selská noha: Palec je výrazně delší než ostatní prsty. Zde je název odvozen od sedláka a značí právě jeho vlastnosti, a to praktičnost, spolehlivost, zarputilost. Také to, že takový člověk má stejně jako sedlák rád půdu, zvířata a rostliny. Člověk s touto nohou nemá rád rizika.

Samozřejmě to berte s rezervou, ale jak se říká, na každém šprochu pravdy trochu!!!

- Advertisement -
- Advertisement -

Doporučené

Mohlo by Vás zajímat