Typické rozchodové fráze, znáte?

- Advertisement -
- Advertisement -

Vztah nefunguje, nejdete si někoho nového, chcete být prostě sami nebo máte jiný důvod a potřebujete to nějak s vaší druhou polovičkou ukončit? Slova se však hledají těžko, proto si přečtěte nejznámější fráze, které se používají. Třeba se vám budou hodit nebo vás alespoň pak nepřekvapí.

Bude lepší zůstat jen přáteli.

Pokud někoho milujete a on vám toto řekne, asi to nechcete určitě slyšet. Hlavně si nedokážete představit, co tím chce váš partner vlastně říct. Může to použít se záměrem, nechat si tzv. „zadní vrátka“ nebo tím naznačuje, že vás má sice rád, ale není do vás prostě bezhlavě zamilován. Takový partner stále udržuje druhého v naději, kdyby si to do budoucna ještě rozmyslel, protože nenajde nikoho lepšího.

Nejsem připravený na vážnou známost.

Tak toto je hodně používaná fráze. Samozřejmě jen jako další dobrá výmluva. Nemá prostě s vámi zájem udržovat nějaký delší vztah nebo mu vztah s vámi prostě nevyhovuje. V těchto případech si onen „nepřipravený“ rychle najde nového partnera/ku a chystají třeba i svatbu nebo očekávají potomka. Najednou se vážného svazku už nebojí.

Potřebuji čas soustředit se jen na sebe.

Tato výmluva signalizuje, že opět není partner ve vztahu spokojený, sice není rád sám, ale vztah s vámi mu nevyhovuje a možná už má v hledáčku někoho nového. Nebo se chce jen ze vztahu rychle vyvázat, protože si chce užívat.

Zasloužíš si někoho lepšího

Touto frází si ten, kdy ji má připravenou, dělá pěkné alibi, vlastně chce pro vás to nejlepší. Je vlastně hodný, že pro vás chce někoho, s kým vám bude lépe. Je to ale jen další výmluva, jak vztah ukončit, takže ho nemějte za dobráka.

Není to tebou, ale mnou

Tady si ten, kdo to říká myslí, že alespoň neublíží tomu druhému, když už se s ním chce rozejít. Jenže zde je jeden problém, vy nezjistíte, v něčem byly nedostatky, které vám díky tomuto neřekl/a.

 

 

 

 

 

 

 

Fotka od <a href=“https://pixabay.com/cs/users/mohamed_hassan-5229782/?utm_source=link-attribution&amp;utm_medium=referral&amp;utm_campaign=image&amp;utm_content=5880973„>Mohamed Hassan</a> z <a href=“https://pixabay.com/cs//?utm_source=link-attribution&amp;utm_medium=referral&amp;utm_campaign=image&amp;utm_content=5880973„>Pixabay</a>

- Advertisement -
- Advertisement -

Doporučené

Mohlo by Vás zajímat